BULUNDUĞUMUZ YER
Marmaris Yacht Marina Türkiye'nin yelken ve su sporları için en cazip noktalarından biridir.

Marmaris Yacht Marina Muğla'nın bir ilçesi olan Marmaris'ten karayolu ile 8 km, denizden ise 2 mil uzaklıktadır.

Teknelere sunulan sonsuz imkânların yanısıra, marinamız 24 saat koruma altındadır. Açık havuz yanındaki cafe bar ve restoran, Türk ve enternasyonal mutfaklardan yemekler sunar. Süpermarket ve teknik malzeme satış mağaza, kütüphane, çamaşırhane, marinadan Marmaris'e ücretsiz feribot servisi, gün boyu açık spor merkezi ise sunulan hizmetlerden bazılarıdır.

SK-Yatçılık teknelerinin her biri tüm güvenlik ve acil durum ekipmanlarıyla donatılmıştır; ilkyardım çantası, VHF radyo, GPS chartplotter, otopilot, kürekli şişme bot, bimini ve müzik sistemi standart donanım kapsamındadır.

Tekne ekipmanlarındaki diğer opsiyonlar hakkında bilgi ve detaylar için bizimle temasa geçmeniz yeterlidir. Her bir teknemiz, her kiralama sonrasında son derece titizlikle ve bütünüyle yeniden servise girer. Böylece siz teknenizi teslim aldığınızda unutulmaz ve sorunsuz bir yelken tatilini garantilemiş olursunuz. Teknenizin size teslimi ve teslim alınışı, birçok dil konuşabilen deneyimli ekibimiz tarafından yapılırken, oluşabilecek sorularınıza da cevap vermekten mutluluk duyacaklardır.

Biz tatilinizle ilgili tüm dileklerinizi gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Bu amaç doğrultusunda haftada 7 gün, 24 saat, seferiniz öncesi ve sırasında, her türlü soru ve istekleriniz için bize ulaşabilirsiniz.


SK-Yatçılık MARMARİS'te YACHT MARİNA'da yer almaktadır
ULAŞIM