CHARTER TEKNE SAHİBİ
Eğer bir tekneniz varsa veya kiralamak amacıyla bir tekne satın alıyorsanız, teknenizi güvenle bize emanet edebilir ve kiralık tekne yönetimi programımızın bir parçası olabilirsiniz.

Bu durumda yat rezervasyon ofisimiz, sizin teknenizi de kiraladığı yatlar arasına dahil edip, yıllar boyu azimle çalışması sonucunda elde ettiği kaliteli iş ortaklarına, devamlı gelen müşterilerine, sürekli çalıştığı acentelere ve yat kiralama pazarına tanıtır.

Teknenizi kiralama filomuza dâhil ettiğimiz takdirde, birçok potansiyel müşteri tarafından görüleceğini ve pazarda tanıtımı için harcayacağımız çabayı garanti ediyoruz. Hangi tekneyi seçmeniz gerektiğini biz size elbette ki söyleyemeyiz. Nasıl bir modelin ihtiyaçlarınızı karşılayacağını en iyi siz bilirsiniz. Biz sadece, karar vermenizi kolaylaştırmak amacıyla önerilerde bulunup, fiyatlar konusunda bilgi verebiliriz. Son karar her zaman size aittir.

Yat kiralama, ancak, müşterilerin ilgisini çekebilecek kalitede tekneler sunduğumuz sürece karlı bir dönüş sağlar. Ancak bu kaliteyi koruyarak pazardaki yerimizi sabit tutabiliriz. İşte bu yüzden de filomuza kabul edeceğimiz tekneler yüksek kalitede ve müşterilerimizin ilgisini çekebilecek düzeyde olmalıdırlar.