Kaptanlı KİRALAMA
Deniz üstünde deneyimi olmayan müşterilerimize yönelik, yelkenle tanışmak için ideal bir alternatif! Teknenizi dost canlısı ve tecrübeli kaptanı ile birlikte kiralama seçeneğimizden faydalanıp, denizciliğe ilk adımınızı atabilirsiniz!

Sorumluluk almak istemiyorsanız, teknenizi kaptanlı da kiralayabilirsiniz. Ancak, teknede kaptan için bir kabin ayırmanız gerektiğini ve kaptana yardımcı olmanız gerektiğini belirtmek isteriz zira yelken seyri ve manevralarda mutlaka yardıma ihtiyacı olacaktır. Aksi takdirde gemici veya hostes almanızı tavsiye ederiz.

Deneyimli kaptanlarımızın en büyük zevklerinden biri, misafirlerimize ilk önce can güvenliğini daha sonra en iyi plajları ve bilinmedik koyları tanıtmaktır! Kaptanlı kiralamalar, ziyaret etmeyi dilediğiniz yerleri öğrenmek, ilgi alanlarınızı belirlemek üzere kısa bir söyleşi ile başlar. Kaptanınız sizlere, yılların getirdiği tecrübesi ile genellikle yalnızca tekne ile gidilebilecek koylar hakkında bilgi vermek, isteğiniz doğrultusunda güzergâh oluşturmaktan mutluluk duyacaktır, şayet rüzgâr ve deniz şartları elverişli ise. Kaptanlı kiralama seçeneğimizi değerlendirdiğiniz takdirde, unutulmaz bir deneyim yaşamaya hazır olun. Sadece teknenize adım atın yelkenli tatilinizin tadını çıkarın!


Kaptanlı Kiralama